Miljøarbeiderne og rådgiverne er her for dere.

Hjertetelefon for elever

MILJØARBEIDERNE

André Goplen Gulliksen

Tlf: 476 42 542

epost: andre.gulliksen@osloskolen.no 

Muhammad Ali

Tlf: 476 91 182

epost: muhammad.ali@osloskolen.no

Marigona Ahmeti

Tlf: 909 37 728

epost: marigona.ahmeti@osloskolen.no 

Her finner du mer informasjon om miljøarbeiderne: Miljøarbeid - hjemmeside 

BIBLIOTEKET

Tonje Silfvenius

epost: tonje.silfvenius@osloskolen.no

Tlf: 476 75 718

RÅDGIVERE

Britt Høgnes Engell

Tlf: 95 09 17 77

Mail: Britt.Engell@ude.oslo.kommune.no

Ivar Melby

Tlf: 476 72 633

Mail: Ivar.Melby@ude.oslo.kommune.no 

Caroline Bozic

Tlf: 907 12 643

Mail: caroline.bozic@ude.oslo.kommune.no

Her finner du mer informasjon om rådgiverne: Rådgiver - hjemmeside

MINORITETSRÅDGIVER

Therese Sørhaug

Tlf: 940 10 243

Mail: therese.sorhaug@osloskolen.no

Kontor: 5104

Her finner du mer informasjon om minoritetsrådgiveren: Minoritetsrådgiver - hjemmeside

HELSETJENESTEN

Helsesykepleiere

Haldis Utne

Tlf: 950 92 883

Anita Hansen

Tlf: 992 85 196

Skolepsykolog

Julia Normann

Tlf: 481 76 597

Mail: julia.normann@bns.oslo.kommune.no

Her finner du mer informasjon om helsetjenesten: Skolehelsetjenesten - hjemmeside

Hjertetelefon